היי אני שלו יפרח ולשנת 2021 יש לי מטרה להפוך 5 אנשים למיליונרים האם אתה אחד מהם?

תכנית ליווי פרקטית ואישית של 6 שבועות שבה אני אחסוך לכם שנים של ניסוי וטעייה על ידי ליווי והדרכה אישיים וצמודים ממני, נהנדס יחד נוסחה שמותאמת אישית לכם ונפצח את הדרך שלכם לפסגה.

תכנית הליווי האישי של היזם ואיש העסקים שלו יפרח

"בזכות הניסיון, החשיבה והידע שלי שייצרו לי 3 עסקים ועשרות מיליוני שקלים בהכנסות, אתם הולכים להתפוצץ כמו שלא חשבתם שתוכלו."

שלו יפרח רקע שקוף

הדיל הוא כזה:

אנחנו ביחד נדאג להפוך כל מטרה ורצון שיש לכם בראש למציאות מוחשית כנגד עיניכם, בצורה מוכחת שעובדת, אתם חייבים לבוא מורעבים להצליח ולהיות מוכנים לקחת את כל הכלים שתגלו ואת כל מה שנפצח ביחד - ולהתחיל ליישם אותו מבלי לראות בעיניים, ולהתחיל לקחת שליטה אבסולוטית על החיים שלכם.

תכנית ליווי הזו תיפרס על פני 6 שבועות מטורפים, שבסופם אתם לא רק תצאו עם תכנית פעולה פרקטית, ממוקדת ומותאמת אישית אליכם ששווה לכם הרבה מאוד כסף אלא גם תיישמו אותה יחד איתי. זה חודש וחצי שפשוט ישנה לכם את החיים. 

מטרת הליווי האישי הזה הוא לקחת את טופ 5 משווקים נטו מהאקדמית 2100, אלה שכל כך רעבים להצליח ומחפשים בנרות להתפוצץ! אני החלטתי שאני רוצה לקחת את משווקי העלית האלה ולהפוך אותם למשווקים מהזן הנדיר. אלה מהבודדים שעוד אפשר לראות בארץ, שכן, ביניהם הדר ואני נמצאים. אתם עומדים לחוות ממקור ראשון איך אתם, ביחד איתי, עומדים להפוך את מה שיש לכם בראש למציאות שעושה לכם המון כסף. אני עשיתי את זה עם מעל ל-7 עסקים שונים (מתוכם 3 שלי) ואחרי שאני כבר מכניס 8 ספרות בשנה, אז אם יש לכם הזדמנות לקבל את כל הכלים והסודות שלי כדי "לרמות" ולקצר בצורה לא פרופורציונלית את הדרך, למה שתנסו לבד ותיכשלו הרבה פעמים עד שתצליחו?

אני יודע שעם הידע, הניסיון, צורת החשיבה והראייה העסקית שלי – זה יכול לקרות גם לכם, והרבה יותר מהר ממה שאי פעם דמיינתם.

מה אנחנו הולכים לעבור ביחד?​

בנוסף לליווי, תקבלו גם את הבונוסים הבאים:

ההשקעה הראשונית בשיווק כלולה בתכנית (אתם לא משלמים אקסטרא)

כחלק מתכנית הליווי המטורפת הזו, אנחנו הולכים להבין בדיוק מה היא הדרך הטובה ביותר עבורכם כדי להתחיל להקים את ערוצי הרווח הרווחיים ביותר שיזניקו אתכם כמה 'לבלים' קדימה, ומיד אחר כך אנחנו נצא לפעולה מיידית כדי לקבל תוצאות כמה שיותר מהר ולמטב בצורה הכי טובה שאפשר, וככה להתקדם הכי מהר. ברגע שנבין באיזו דרך אנחנו הולכים לפרסם ומה היא האסטרטגיה שלנו, התקציב הראשוני של השיווק יהיה חלק מההשקעה שלכם בליווי - ככה שלא תסכנו את הכסף האישי שלכם עד שתדעו שיש לכם ביד סיסטם משומן שעובד ושמכניס לכם כסף.
אשקיע חזרה 2,000 בשיווק פרוייקט של כל אחד מהמשתתפים.

כלול בליווי - אומנות ההשקעה, ניהול ומינוף הכסף שלכם - "צמיחה מתמדת"

מעבר לליווי האישי איתי ועם כל האסטרטגיות והטקטיקות שנפצח יחד שקשורים לשיווק ולמכירות של המוצר והשירות שלכם, אתם תהיו חייבים שיהיה לכם ידע פיננסי כדי להצליח בטווח הארוך בעולם השיווק הדיגיטלי, לכן תגיע גם מומחית לניהול נכון של כסף ותלמד אתכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת להצליח לאורך זמן ולייצר לעצמכם רווחים גבוהים וקבועים. במילים אחרות - תלמדו איך לנהל נכון את הכסף, ולא שהוא ינהל אתכם.

מפגשי "מאסטרמיינד" שבועיים - סיעור מוחות עלית ויצירת שת"פים עוצמתיים

מעבר לליווי וההדרכה הצמודה שלי, שלו, פעם בשבוע, אנחנו ניפגש באופן פיזי למשך 4 שעות שלמות, שבהן אנחנו נחשוב על רעיוניות וערוצי רווח חדשים בשבילכם, מפצח אתגרים מנטליים ואסטרטגיים שעומדים בפניכם, נמצא שיתופי פעולה מניבים ומיוחדים שיאפשרו לכם למנף את ההכנסות שלכם ולפתוח לכם דלתות יקרות מפז בהמשך.

תכנות המוח להתפקס על הצלחה וחיסול השדים שבפנים

תוכן אקסלוסיבי ולפני מכולם מתוך סדנת הדגל שלי "לנצח את המרוץ". בכל שבוע למשך שעה שלמה אנחנו נתמקד ב"מכשולים המנטליים" שעדיין עוצרים אתכם מלהגיע לאיפה שאתם רוצים להיות, נאתר אותם ונחסל אותם לפני שהם יגדלו וישתלטו על היצרתיות ורצונות שלכם - כמו שקורה ל97% מהיזמים ש"מנסים".. אתם תגלו את הכלים שאני השתמשתי (ועדיין משתמש) כדי לכבוש את המטרות שלי ולהינות מההישגים שהגעתי אליהם.

מהמורה לתלמיד:

מאחר וכבר השלמתם את רוב הקורס, אם לא את כולו, ואתם מכירים אותי ויודעים על פי אילו ערכים אני פועל, חשוב לי לשים בפניכם את כל הקלפים על השולחן. יש 2 סיבות עיקריות שבגללן החלטתי להקים את תכנית הליווי החד פעמית הזו:

1) אני רוצה לקחת את התלמידים שהכי הוכיחו את עצמם והשקיעו ושהכי רעבים להצליח - ולהנחיל להם את כל הידע והניסיון האישי שלי שצברתי במשך השנים, ולגרום להם להתפוצץ יותר ממה שהם אי פעם דמיינו לעצמם. מעבר לזה שרק באקדמיית 2100 לימדתי מעל ל 4000 תלמידים את המקצוע שיווק דיגיטלי וכולם קיבלו את הכלים, תמיד יש אחוז בודד, אחוז קטן מאוד שעומד להתבלט מעל כולם, אני רוצה לעזור להם ולחסוך מהם את כל הטעויות שאני עשיתי ולהגיע לטופ הכי מהר שאפשר.

2) יהיה לי חלק גדול בהצלחה האדירה שלכם: מעבר לעובדה שאני עושה את זה כי אני באמת אוהב ללמד ולהדריך כמו שאתם יודעים, אתם בטח חושבים שזה לא הכי משתלם לי כי זה לוקח לי המון זמן ואנרגיה, והזמן שלי שווה המון כסף. אז אתם צודקים. זה בכלל לא כלכלי לי. על שעת ייעוץ אחת אנשים משלמים לי 4000-5000 ש"ח. ככה כדי שזה באמת יהיה לי שווה, אני צריך לגבות על זה עשרות אלפי שקלים.. אבל אני חושב קדימה, וגם אתם צריכים, כשאתם תצליחו בגדול, ואני באופן אישי אעשה הכל כדי שזה יקרה, אני אקח חלק מכובד בהצלחה שלכם ואעזור לכם להגיע למעלה, ואז כשיראו את התוצאות שהבאתי לתלמידים שלקחתי אותם בפרויקט אישי, אני אוכל לעשות את זה בעתיד במחיר הרבה יותר גבוה.

חשוב שתדעו - הליווי האישי הזה הוא לא זול, ולכן אני מחפש באמת את מי שחולם בלילה על הצלחה ויעשה הכל כדי להגיע אליה, ורצוי שיגיע לאחר שכבר התנסה בתחום, בין אם זה שיווק שותפים, מוצרי מידע או שסיפק שירותים בתור סוכנות שיווק, ככה יש לו גם כסף בצד להשקיע בעצמו.

ההשקעה שלכם בתכנית הליווי האקסקלוסיבית הזו , למשך כל 6 השבועות לא תהיה זולה אבל היא בהחלט תשנה לכם את החיים.

6 שבועות שבהם נעבור 40 שעות לייב אונליין + 16 שעות במפגשים פרונטליים + 3 שעות של שיחות טלפון אישיות.

ברגע שאתם ממלאים את הפרטים בטופס כאן למטה, או אני או אחד מהצוות יצור איתכם קשר טלפוני, ויבדוק איתכם התאמה כדי שנוכל להתחיל את התהליך. תשאירו פרטים אך ורק במידה ואתם יודעים שלושה דברים:

מלאו את הטופס עכשיו לבדיקת התאמה

*חשוב לדעת - לא יהיו הנחות כספיות לתכנית הזאת והיא מוגבלת אך ורק לאנשים שבאמת מוכנים להשקיע כסף וזמן כדי לממש את החלום שלהם.

"מה הליווי הזה יוסיף לי מעבר לאקדמיית 2100?"

הליווי הזה הוא לא חלק מאקדמיית 2100, והוא הרבה יותר מעוד "תכנית הכשרה נוספת".
זה יהיה הרבה יותר פשוט אם נתאר את זה ככה:

אקדמיית 2100 היא החדר כושר האולטימטיבי והכי איכותי שיש, עם כל המכשירים הכי מתקדמים בשוק. כל מי שנרשם לחדר כושר ומגיע להתאמן, יקבל שרירים גדולים וחזקים יותר, הכושר שלו יהיה פי 10 יותר טוב, והוא יצטרף לקהילה עוצמתית שרק דוחפת קדימה ורוצה להפוך את השגרה ללייף סטייל של ווינרים. 

הליווי האקסקלוסיבי איתי, הוא שמאמן הכושר הכי נחשב במדינה, זה שבנה את המכון האולטימטיבי בעצמו, מגיע באופן אישי כדי לבחור 5 מתאמנים תותחים שרוצים לא רק לקבל גוף אתלטי ולהיות שריריים, אלא להפוך למספר 1 בתחום שלהם ולהיות הדבר הגדול הבא, ולוקח אותם תחת חסותו כפרויקט אישי ויסלול להם את כל הדרך כדי להפוך אותם לסופרסטארים הבאים.

עכשיו כשהבנתם את ההבדל בין אקדמיית 2100 לליווי האישי, הבנתם שאני מחפש רק את אלה שמוכנים לעשות הכל כדי להצליח בענק ולנפץ את הסטטיסטיקה ולהפוך "לבסט של הבסט".

האם אתה אחד מהם?

שאלות נפוצות

קודם כל מדובר פה על סכום שלא כל אחד יכול לשלוף ישר מהאשראי ולהרשות לעצמו לשלם. דבר שני כמו שאמרתי, לא כל אחד מתאים, וגם לא כל אחד שישאיר פה פרטים בהכרח יתאים, לכן השיחה חייבת לקרות, ישאלו אתכם שאלות ויראו כמה הרצון שלכם להצליח חזק, ומשם נדע אם להתקדם או לא.. (אתם יודעים איך זה, משפך שיווקי;))

לא. חשוב שתבינו גם, בליווי הזה אני לא עומד ללמד אתכם איך לשווק בדיגיטל, ולא עומד ללמד אתכם איך להקים מודעה או לבנות דף נחיתה, זה יש לכם בקורס. בליווי אנחנו עומדים לבנות ביחד מהלך תקיפה אסטרטגי לכל אחד מכם בנפרד, שיוכל להזניק אותו קדימה כמה חודשים טובים, אם לא שנים של ניסוי וטעייה. המטרה בליווי היא שתקבלו את צורת החשיבה שלי ואיך אני רואה, מנתח ומפצח את הדברים הלכה למעשה כדי להכניס כסף ולהפוך לסופר רווחי. לכן ידע בסיסי + בשיווק הוא קריטי.

הכל טוב, מה שאני ממליץ, במידה ובכלל אין לכם את הכסף, זה להתחיל לעבוד במשהו כדי להרוויח כסף, ואז להשתמש בו כדי למנף את עצמכם ואת העסק שאתם רוצים עם הליווי. אחרת לא הייתי ממליץ להיכנס כשאין כסף, אלא אם החלוקה לתשלומים עוזרת לכם.

הסיבה שאני לוקח רק 5 משווקים מהאקדמייה, היא כי המטרה שלי בליווי האישי הזה היא לקחת את התלמידים הכי רעבים שיש לי ולפצח איתם ביחד את השלבים המדויקים ואת הדרך שלהם לפסגה, וכדי שאוכל לתת מעצמי 100% לכל תלמיד, אהיה חייב להתמקד ולהיות בלייזר פוקוס על הבודדים שאני יודע שיתנו הכל יחד איתי. רק ככה באמת נגיע לתוצאות מאסיביות.
נכון שהרבה יותר חכם לי לקחת אפילו 30 תלמידים ולהרוויח הרבה יותר כסף, אבל אם אני אחשוב רק על כמה אני מרוויח ולא על כמה ערך אני יכול לתת, בסוף אני אהיה היחיד שמרוצה מהתכנית הזאת, ואם זה קורה – במקום שגרירים טובים שמרוצים מהתכנים שלי, אני מקבל שגרירים רעים שימליצו לא להתקרב אליי. אני מאמין בלב שלם שתוצר הלוואי של לתת יותר הוא לקבל הרבה יותר בעתיד.

מתחילים ב-07.02.21, יום ראשון בשעה 20:00.

בין ה-07.02.21 ועד 07.03.21 נעשה שידור חי בכל יום (מראשון עד חמישי) החל מהשעה 20:00.
ובימי שישי יהיו מפגשים פרונטלים החל מהשעה 10:00 ועד 14:00.
(אם לא יתאפשר מפגש פיזי בגלל הקורונה – המפגש הפיזי יוחלף במפגש זום באותן השעות)

בין ה-07.03.21 ועד 21.03.21 אתקשר לכל אחד ואחד באופן אישי בטלפון בכל יום ראשון לשיחת פתיחת שבוע וניהול יעדים ובכל יום חמישי לשיחת סיכום שבוע ובקרת משימות. 

מסיימים ב- 21.03.21, יום ראשון.