ישראלי ממוצע שורף 5,500 ש"ח לפני שהוא מגלה את סודות המסחר שמופיעים פה בחינם, אתה ממוצע..?

לראשונה: קורס דיגיטלי הראשון מסוגו שעושה סדר בעולם המסחר, מדייק ומראה לך את הדרך הנכונה ביותר עבורך על מנת שתוכל להגיע למקסימום רווחים במינימום זמן

איקומרס 101

הגשר שלך למסחר אלקטרוני, כי למה שתשאר בחוץ?!

למד איך תוכל גם אתה להצטרף אל ים האנשים שעשו טונות כסף ממסחר אלקטרוני בשנה האחרונה בעזרת הכרת הדרכים והשיטות שקיימים בתחום בזמן שאתה ממקד את עצמך לכיוון שהכי מתאים לך, ובלי לעשות תואר וינטאג' מיותר או עוד קורס שבסוף לא תעשה איתו כלום

זה הזמן שלך פשוט להאמין בעצמך, לשים יד על התכנית לפרוש כנפיים ולהתחיל לעוף

הגיע הזמן להקים עסק מסחר רווחי בדרך שמתאימה שהכי מתאימה לך!

מבצע השקה לזמן מוגבל - 50% הנחה!

רק ₪297 ₪594

להצטרפות מלאו את הפרטים, לחצו על הכפתור הכחול ועברו לעמוד סליקה מאובטח:

מה האפשרויות בתחום?

ככל שמנסים לחפור יותר לעומק מסתבכים יותר- יש המון שיטות, דרכים, אתרים, פלטפורמות.. זה בור בלי תחתית, האפשרויות והכמויות באינטרנט הן אינסופיות, אבל הרי אין טעם לקחת משהו מיותר שלא מתאים לנו ואנחנו לא צריכים בכלל. כמה שביררתי יותר התגלתה בפניי התמונה העגומה - זה קורה כל הזמן, ולהרבה יותר אנשים ממה שחושבים. מסתבר שאלפי ישראלים קונים מלא קורסים ומגלים בסוף שזה בכלל לא עוזר להם.

"ללכת על עיוור"

הם פשוט "הולכים על עיוור", שורפים סתם אלפי שקלים ושעות יקרות ולא מגיעים לשום מקום! בדיעבד התברר שהקורס שהם לקחו בכלל לא התאים להם, לא לכישורים שלהם ולפעמים גם לא ליכולות הכלכליות, ועכשיו הוא יושב להם על המדף, עוד קורס שהם לקחו ובחיים לא יעשו איתו שום-דבר.. וזה קורה כל הזמן, גם ברגעים אלה ממש, אולי אפילו אתה אחד מאלה שנכוו.. אז יכול להיות שאתה חושב שכבר אין סיכוי לשינוי, אין תקווה. הרי בחיים אין קיצורי-דרך ואין באמת דבר כזה, פתרונות קסם. יכול להיות שגם אני הייתי חושב ככה אם הייתי אתה.

"רק לא לעצור"

החלטתי שאני לא מוכן להכנע. חרשתי, קראתי והשוויתי, פגשתי ותיחקרתי אנשים. אחרי כל התהליך הזה הצלחתי להבין מה קורה, מה האפשרויות ומה מתאים לי. ואז הבנתי שאני יכול לעזור לא רק לעצמי, אלא גם לאחרים שנמצאים במצב שבו הייתי. כאלה במקום שמחפשים כיוון חדש, יוזמה משלהם ועצמאות כלכלית. ידעתי שאני לעולם לא אשכח את המקום שהייתי בו. כשהגעת לקצה צוק בחיים ואין יותר להתקדם, זה כ"כ מייאש שלרגע עוברת לך המחשבה שאולי הכי פשוט לקפוץ..אבל אתה יודע שיש דרך לצאת מהאמבוש הזה שהחיים עשו לך ורק אתה יכול למצוא אותה.

ובגלל זה בדיוק בניתי את איקומרס 101, תכנית קצרה וברורה שמספקת סקירה מהירה ומדוייקת ככל האפשר של כל מה שצריך לדעת מי שרוצה לעסוק במסחר אלקטרוני, וצריך לקבל את ההחלטה הגורלית לאיזה כיוון לפנות ואיך הכי מתאים לו לפעול בתחילת דרכו. נכון, צריך ללמוד אחרי זה את הכיוון החדש אבל עכשיו אתה יודע שהכיוון הזה באמת מתאים לך, באמת שלך.

כי האמת? מסתבר שהמכירות במסחר אלקטרוני פשוט שברו שיאים בשנה האחרונה, הכסף הגדול כבר שם, ומי שנחוש להשיג אותו צריך רק למצוא את הדרך שהכי מתאימה לו כדי להגיע אליו. ואם גם לך נמאס להיות תקוע, ואתה יודע שאתה יכול לעשות ים כסף אם רק תוכל למצוא את הדרך שלך, אז הלסת שלך הולכת ליפול ממה שאתה הולך לקרוא עכשיו.

איקומרס 101? מה זה?

לפני שאנחנו ממשיכים אני רוצה לספר לך מה זה בדיוק, איקומרס 101.
אז ככה: מדובר בתכנית ייחודית שנותנת לך סקירה קצרה על כל הדברים שאתה צריך לדעת לפני שאתה מתחיל להשקיע כספים במסחר אלקטרוני בכיוון מסויים שנכון לעכשיו אתה לא יודע מה המשמעות שלו ואם הוא קשור אליך בכלל.
התכנית הזו מאפשרת לך לקחת צעד אחורה ולהסתכל ב'מבט-על' על כל אוקיינוס המידע העצום והמקרי הזה שקיים באינטרנט, היא מסבירה ומארגנת לך אותו ומאפשרת לך לראות בצורה ברורה ומדוייקת מה נמצא לפניך. והאמת שגם אני מעדיף להזהר מפרסומות, תמיד יש הרגשה שמנסים לדחוף לך דברים בלי קשר לאם אתה בכלל צריך אותם.

אבל פה זה הפוך: איקומרס 101 נולדה כדי לספק מענה לצורך מאד מסויים.

צורך של מישהו שהרגיש ששוק-העבודה הממוסד כיום לא מסוגל לספק לו דרך שתאפשר לו להגדיל הכנסה, להתקדם ולבנות את העצמאות הכלכלית של עצמו. מצד שני, הוא ראה איך תחום סופר-רווחי שיכול לתת לו אחלה אלטרנטיבה נחסם בפניו עוד לפני שהוא נכנס אליו בגלל טונות של אינפורמציה ודיסאינפורמציה. המישהו הזה הוא אני, ועד כמה שזה יישמע לך מדהים או לא הגיוני-
מערך השיעורים הזה נוצר פשוט כי אין חיה כזאת!

מה שמעתם עד היום!

כמות קורסים

יש אינסוף קורסים כשכל קורס הוא ספציפי לשיטה מסויימת, אתר מסויים, או דרך-פעולה אחת מועדפת. אבל אין מקום אחד שבו תוכל לקבל הסבר על כל הדרכים, תוך השוואה ביניהם והבנה של מה שנדרש בכל אחת מהן. ואתה מוזמן לעשות גוגל על זה ולראות בעצמך עד כמה המצב קשה.

למה שתעשה את זה?

אז למה שתיתן לשפע המוגזם והאינסופי הזה של קורסים, שכבר לא מאפשר לראות בעיניים, לחסום אותך ולמנוע ממך גישה לכסף הגדול שנמצא באינטרנט?!
למה שתישאר בחוץ ולא תקח
חלק בחגיגת המכירות שמשתוללת באינטרנט ומתחזקת בכל שנה?!

הגיע הזמן לקחת שליטה!

אני יודע שנמאס לך כבר מההרגשה המגעילה הזאת שאתה מבזבז את החיים שלך. שהחיים שלך עומדים במקום בזמן שהחיים עצמם רצים קדימה. שעוד מעט עלול להיות מאוחר מדי. זה בדיוק הזמן שלך לקחת את השליטה בחזרה על החיים שלך בידיים, ולעשות צעד שיאפשר לך במילה אחת, להרוויח.

איך זה עובד? מהו מבנה התכנית?

הנה הצצה לחלק מהדברים שתלמדו בקורס

מיפוי אפשרויות המסחר

ניתוח המרקטפלייסים הגדולים ופלטפורמות עצמאיות

הסבר מונחים

פרייבט לייבל, דרופשיפינג, אונליין ארביטראז', ריטייל ארביטראז',wholsaling ועוד

מחקר קהלי יעד

תיאור התהליך, להקניית ביטחון המשתמש במוצר. חוק 3 שלבים להצגת הרעיון כולו במדויק.

B2C לעומת B2B

ההבדלים בין לקוחות עסקיים לפרטיים

השקעות

מהם סכומי הכסף הנדרשים להקמת פעילות בכל אחד מפעילויות האיקומרס השונות

עבודה עם גוגל טרנדס

הבנת מגמות של מוצרים או תחומים מסויימים בארץ או בכל מקום אחר

עצמות או מרקטפלייס

איך עדיף? פלטפורמה עצמאית או עבודה במרקטפלייס

כלים לחקר שוק

שימוש בכלים טכנולוגיים למחקר שוק חזק! איך משתמשים בהם ואיך מפיקים את המירב

תמחור המוצרים

בניית תמחור חכם, דוגמאות לתמחורים יקרים או זולים מדי ואיך מוצאים את האיזון הנכון

אז מה הרכישה כוללת?

זה הזמן שלך פשוט להאמין בעצמך, לשים יד על התכנית לפרוש כנפיים ולהתחיל לעוף

הגיע הזמן להקים עסק מסחר רווחי בדרך שמתאימה שהכי מתאימה לך!

מבצע השקה לזמן מוגבל - 50% הנחה!

רק ₪297 ₪594

להצטרפות מלאו את הפרטים, לחצו על הכפתור הכחול ועברו לעמוד סליקה מאובטח:

שאלות ותשובות

מה זה תכנית באינטרנט, אני אצטרך מתישהוא להגיע לכיתה?

לא. הקורס הוא 100% דיגיטלי, אתה תקבל אליו גישה ותוכל לצפות בו מהמחשב שלך, הטאבלט או מהנייד, בבית או בזמן טיסה לחו"ל

התכנית תמיד תשאר אצלי או שזה מוגבל בזמן?

ברגע שאתה מקבל גישה לתכנית זו גישה אישית שלך, שתמיד תשאר אצלך. למעשה גם אם יתווספו לתכנית שיעורים ובונוסים נוספים בעתיד תשמר לך הגישה לתכנית המלאה

תוך כמה זמן אפשר להתחיל את התכנית לאחר הרכישה?

הגישה לתכנית תשלח אליך מיד לאחר ההרשמה במייל ולכן חשוב לשים לב שקיבלת את המייל מאיתנו (לפעמים זה מגיע לספאם או לקידומי מכירות). הגישה לתכנית היא מיידית אך חשוב לציין כי מאחר ומדובר כרגע בהשקה ראשונית בלבד של המוצר יועלו בשלב זה רק מספר פרקים ראשונים של התכנית, ובהמשך תועלה התכנית במלואה

מה אפשר ללמוד ממישהו שאין לו חנות מקוונת משלו?

איזה אפשרויות יש לך להקמת חנות משלך. מה נדרש ממך בכל דרך. למי מתאימה כל דרך. מה הפלוסים והמינוסים בכל דרך. איך לבנות את המסלול שלך במינימום הוצאות כדי להגיע למקום שבו תוכל להרוויח הכי הרבה. ועוד ועוד ועוד..

מה אם אני לא מרוצה ורוצה החזר כספי?

בגלל שמדובר במוצר-מידע והוא נמצא בדיגיטל וניתן להעתיק אותו למחשב לאחר הרכישה, אז לא ניתן לשלוט במי העתיק את החומר למחשב ולכן אין ביכולתנו לבקר את התחום ולבצע החזרים כספיים לאחר פתיחת המוצר. כל עוד לא פתחת את המוצר ניתן לבקש החזר כספי עד 14 יום מיום הרכישה.

יש באמת כ"כ הרבה קורסים בנושא הזה, במה התכנית הזאת שונה מכולם? למה לבחור דוקא בך?!

כי התכנית הזאת היא היחידה שנותנת לך את כל האופציות. יותר מזה- בגלל שאני היחיד שמתייחס לכל האפשרויות זה אומר שלמעשה אני היחיד שהוא אובייקטיבי כאן, מעצם זה שלא משנה לי במה תבחר! תחשוב על זה לרגע. אני מציע לך מגש עם כל התפריט, תבחר מה שאתה רוצה זה לא באמת משנה לי. כל אחד והדרך שלו. ככה שבסופו של דבר אני היחיד שתשמע ממנו גם מה כל האופציות שלך בתחום- אבל גם מה החסרונות של כל דרך.

האם צריך לשלם כסף בשביל להרוויח?

רוב השיטות שתלמדו לא דורשות אלפי שקלים, ובכל השיטות אין סיכון כספי.

אני עובד במשרה מלאה מ9 עד 5, אני קצר בזמן, זה מתאים לי?

חד משמעית. השיטות שתלמדו לא דורשות מכם לעזוב את העבודה ולהתחיל קריירה חדשה, המטרה היא לייצר הכנסה נוספת במינימום זמן ומקסימום רווח. מה שמומלץ זה תוך כדי העבודה שלכם להתחיל לעבוד על ההכנסה הנוספת מעולם המסחר, כשההכנסה הנוספת תכניס יותר מהעבודה הרגילה תוכלו להחליט או לעשות את שניהם או להתמקד אך ורק בעולם המסחר ולהגדיל את הרווחים ממנו.

אבל מי אתה בכלל?!

קוראים לי דורי זיו, וכל החיים שלי היו סביב מסחר וארגונים. למדתי בתואר שני ייעוץ ארגוני, מה מאפיין ארגונים רווחיים ומהי דרך קבלת ההחלטות שלהם, עבדתי בתפקידים רבים ומגוונים בחברות מסחריות גדולות (אייבורי, פדקס, קוהנה-נאגל ועוד), למדתי מסחר בינ"ל ועסקתי ביבוא שנים רבות.
וחבר'ה אני אומר לכם ישר בפנים- אין לי חנות מקוונת משלי.
אם מה שהיה מניע אותי היה רק לעשות כסף- מן הסתם הייתי בוחר את הדרך שמתאימה לי, עכשיו שאני מכיר את כל האפשרויות והדרכים, פונה לכסף הגדול ופותח חנות משלי. אבל זה לא מה שמעניין אותי.
סיפור שקרה באמת: את הסטאז' שלי בייעוץ ארגוני עשיתי ישירות מול ראש-אגף משאבי אנוש באוניברסיטת חיפה באותה תקופה, לקראת סיום לימודיי. לאחר עבודה של כשנה בה נדרשתי לטפל בבעיה כואבת במיוחד בתוך האוניברסיטה, בעיה שנמשכה שנים רבות ויצרה המון חיכוכים ומתחים בתוך הארגון, הגשתי את המסקנות הסופיות שלי בנושא.
אחרי 10 דק' של מצגת מנהל האגף עצר אותי ופנה אל היועץ הארגוני הקבוע שלהם ואל שאר חברי ההנהלה: הוא לא הבין איך הם לא ראו את המסקנות שלי לפני כן ולא ניסו לפעול לפי ההמלצות האלה עד עכשיו. וזה אני, אוהב לעזור וטוב בלפתור בעיות.

זה הזמן שלך פשוט להאמין בעצמך, לשים יד על התכנית לפרוש כנפיים ולהתחיל לעוף

הגיע הזמן להקים עסק מסחר רווחי בדרך שמתאימה שהכי מתאימה לך!

מבצע השקה לזמן מוגבל - 50% הנחה!

רק ₪297 ₪594

להצטרפות מלאו את הפרטים, לחצו על הכפתור הכחול ועברו לעמוד סליקה מאובטח: